www.zdzislawbanas.pl
Facebook
 
YouTube
 
Instagram
  Dodaj do ulubionych   Listy poparcia   Dyplomy   Kontakt
Strona główna Aktualności  |  O mnie   |  Galeria   |  Mój program   |  Kandydaci do Rady   |  Zgłoszenie uwag   |  Siewierz w obiektywie   |  Komitet honorowy   |  Audycje filmowe
ZDZISŁAW BANAŚ
KANDYDAT NA BURMISTRZA MIASTA I GMINY SIEWIERZ KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZDZISŁAWA BANASIA
Pobierz w PDF Okręg Nr 6

Paweł Korusiewicz
 

Nazywam się Paweł Korusiewicz, mam 37 lat. Urodziłem się i mieszkam w Siewierzu. Ukończyłem Uniwersytet Śląski w Katowicach na Wydziale Informatyki i Nauki o Materiałach. Od 13 lat pracuję w naszej gminie jako nauczyciel informatyki i techniki. Prowadzę również zajęcia na rzecz aktywności edukacyjnej osób dorosłych w zakresie rozwijania kompetencji informatycznych realizując projekt Lokalnego Ośrodka Wiedzy i Edukacji w Gminie Siewierz.

Kandyduję do Rady Miasta z okręgu wyborczego nr 6, z którym jestem mocno związany, gdyż tutaj mieszkam. Znam potrzeby mieszkańców Siewierza i moich sąsiadów. Z racji wykonywanego zawodu będę wspierał wszelkie inicjatywy na rzecz rozwoju i podniesienia jakości kształcenia w naszej gminie, aby nasze dzieci miały jak najlepsze warunki do nauki i startu w przyszłość.

Pragnąłbym podtrzymywać rozpoczęte w naszym mieście przedsięwzięcia związane z ochroną środowiska. Zrealizowane w ostatnich latach inwestycje przy wykorzystaniu środków unijnych zaczynają dawać wymierne rezultaty. Kolektory słoneczne, ogniwa fotowoltaiczne, pompy ciepła to czysta energia, w którą należy inwestować. To także działania ekologiczne zmierzające do poprawy jakości życia mieszkańców naszego miasta i gminy. Będę czynił starania w celu uzyskania ja najwyższego dofinansowania do realizacji tych zadań. Chciałbym, aby Nasze miasto było dla wszystkich przyjazne i bezpieczne. Dlatego będę wspierał działania Naszych władz, aby przy współpracy ze Starostwem Powiatowym w Będzinie powstawało więcej ścieżek pieszo-rowerowych i nowo wyremontowanych dróg. Mam tutaj na myśli modernizację ulicy Częstochowskiej wraz z budową ciągów pieszo-jezdnych. Będę zabiegał o budowę nowych chodników przy ul. Żeromskiego i ul. 11 listopada.

Liczę na Państwa poparcie 21 października. Paweł Korusiewicz okręg wyborczy nr 6.


 


Stronę odwiedzono 180136 razy.
  Strona główna   Dodaj do ulubionych Copyright © 2018 Zdzisław Banaś