www.zdzislawbanas.pl
Facebook
 
YouTube
 
Instagram
  Dodaj do ulubionych   Listy poparcia   Dyplomy   Kontakt
Strona główna Aktualności  |  O mnie   |  Galeria   |  Mój program   |  Kandydaci do Rady   |  Zgłoszenie uwag   |  Siewierz w obiektywie   |  Komitet honorowy   |  Audycje filmowe
ZDZISŁAW BANAŚ
KANDYDAT NA BURMISTRZA MIASTA I GMINY SIEWIERZ KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZDZISŁAWA BANASIA
Pobierz w PDF KOMITET HONOROWY

Komitet honorowy
 


Pani Wicemarszałek Sejmu RP Barbara Dolniak
Pani Poseł na Sejm RP Beata Małecka-Libera


BARBARA DOLNIAK
WICEMARSZAŁEK SEJMU RP

Przez 12 lat z dużym zaangażowaniem i troską o sprawy lokalne pracował dla gminy Siewierz, wzmacniając potencjał gospodarczy. Wspierał i wspiera rozwój edukacji, kultury i sportu. Dzisiaj Siewierz to jedna z najprężniejszych gmin w regionie, przyciągająca inwestorów i nowych mieszkańców. O kim mowa? – to Zdzisław Banaś, Burmistrz Siewierza, którego praca charakteryzuje się aktywnością, konsekwencją i skutecznością. Potrafi rozmawiać z mieszkańcami, słuchać ich uwag i realizować wspólnie wiele ciekawych pomysłów. Dzisiaj gmina Siewierz to zupełnie inne miejsce niż to sprzed 12 lat. Idźmy wspólnie na wybory, decydujmy wspólnie o naszych lokalnych sprawach, decydujmy o naszym lokalnym samorządzie.


BEATA MAŁECKA-LIBERA
POSEŁ NA SEJM RP

Siewierz i całą gminę znam dobrze od wielu lat, ponieważ przyjeżdżam tutaj nie tylko na oficjalne spotkania i uroczystości, ale także w celach rekreacyjnych. Mam tutaj również swoją rodzinę. Śledzę rozwój miasta i gminy Siewierz i jestem pełna podziwu: inwestycje, piękne drogi, odrestaurowany zamek, wszystko po to, aby mieszkańcom żyło się tutaj lepiej. Niewątpliwie zasługa to finansów, ale przede wszystkim najważniejszy jest lider jakiego macie, prawdziwego gospodarza, który potrafi wykorzystać w dobry sposób środki finansowe. Serdecznie gratuluję wszystkim mieszkańcom całej gminy Siewierz takiego gospodarza i uważam, że współpraca między Wami jest tutaj wzorowa.


KAZIMIERZ KAROLCZAK
PRZEWODNICZĄCY GÓRNOŚLĄSKO-ZAGŁĘBIOWSKIEJ METROPOLII

W nadchodących wyborach samorządowych 2018, udzielam pełnego poparcia dla obecnego Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Zdzisława Banasia. Pragnę podkreślić, że Zdzisław Banaś to samorządowiec aktywny, konsekwentny i skuteczny. Z powodzeniem realizuje duże inwestycje, dzięki którym Siewierz to jedna z najprężniej rozwijających się gmin w regionie. Doceniając bardzo dobrą współpracę z Gminą Siewierz, podkreślić należy iż z wiedzy i doświadczenia Zdzisława Banasia korzystaliśmy przy współtworzeniu Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii.


MAREK BARAŃSKI
PROFESOR NADZWYCZAJNY UNIWERSYTETU ŚLĄSKIEGO

Burmistrz Miasta i Gminy Siewierz Zdzisław Banaś, którego znam od trzydziestu pięciu lat, to bardzo sprawny lider wspólnoty samorządowej, z powodzeniem realizujący zadania samorządowe oraz rozwiązujący problemy ekonomiczne i społeczne. W mojej pracy naukowej, dydaktycznej i publicystycznej poświęconej samorządowi, Gmina Siewierz często pojawia się jako przykład dobrych praktyk rekomendowanych innym samorządom oraz studentom wielu polskich uczelni. Od kilku lat współpracuję z Uniwersytetem Trzeciego Wieku w Siewierzu, pełniąc funkcję przewodniczącego rady programowej. Mam okazję do bezpośrednich kontaktów z Burmistrzem Zdzisławem Banasiem, którego sylwetka charakteryzuje się profesjonalizmem, przyzwoitością, kompromisowością oraz otwartością na współdziałanie. Jest doskonałym urzędnikiem, świetnym kandydatem na Burmistrza, posiadającym wizję przyszłości całej gminy.


 


Stronę odwiedzono 208917 razy.
  Strona główna   Dodaj do ulubionych Copyright © 2018 Zdzisław Banaś