www.zdzislawbanas.pl
Facebook
 
YouTube
 
Instagram
  Dodaj do ulubionych   Listy poparcia   Dyplomy   Kontakt
Strona główna Aktualności  |  O mnie   |  Galeria   |  Mój program   |  Kandydaci do Rady   |  Zgłoszenie uwag   |  Siewierz w obiektywie   |  Komitet honorowy   |  Audycje filmowe
ZDZISŁAW BANAŚ
KANDYDAT NA BURMISTRZA MIASTA I GMINY SIEWIERZ KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZDZISŁAWA BANASIA
Pobierz w PDF Okręg Nr 2

Joanna Krzykawska
 

Joanna Krzykawska, z domu Micińska

Jestem rodowitą siewierzanką, nauczycielką, z młodzieżą i dziećmi pracowałam przez blisko czterdzieści lat. Dzięki zaufaniu wyborców jestem również radną kolejnej kadencji. Znam bardzo dobrze naszą społeczność, jej troski, potrzeby i oczekiwania. Swoją pracę traktuję jako odpowiedzialną służbę na rzecz wszystkich siewierzan. Służbę tę chcę kontynuować.

Wyzwań dla gminy jest wiele. Będę wspierać inicjatywy edukacyjne, które przyczyniają się do rozwoju naszej młodzieży, bo to ona będzie budować Siewierz przyszłości. Coraz więcej młodych ludzi decyduje się na życie w naszej gminie. To wspaniała wiadomość i trzeba zadbać o tych, którzy wybrali Siewierz na swój dom i dołączyli do naszej społeczności. Dlatego będę wspierać projekty infrastruktury, które zintegrują naszą gminę. Nie wolno zapominać nam o ludziach starszych, Seniorach Siewierza. Należy im się wsparcie i szacunek. To również dzięki nim Siewierz trwa i rozwija się.

Jako doświadczona radna wierzę, że moją rolą jest przede wszystkim wsłuchiwać się w potrzeby naszej społeczności i wspólnie szukać dobrych rozwiązań. Jestem zwolenniczką porozumień, nie podziałów. Wierzę w praworządność, jestem wrażliwa i potrafię słuchać. Chcę pracować na rzecz angażowania wszystkich środowisk przy rozwiązywaniu wspólnych spraw naszej gminy. Żeby to dalej robić, potrzebuję Państwa poparcia w najbliższych wyborach.


Wybrane projekty, które uważam za ważne i które będę wspierać:
  • przebudowa traktu od Rynku do Zamku, ulic: Krakowskiej, Ludowej i Wolności oraz budowa nowych miejsc parkingowych. Siewierz ze swoją bogatą historią i dziedzictwem jest ważnym elementem na mapie turystycznej regionu. Korzysta na tym cała gmina.
  • budowa drogi gminnej na Osiedlu Siewierz Jeziorna. Gmina przyciąga nowych mieszkańców, o których komfort życia trzeba zadbać.
  • budowa oświetlenia na ul. Jeziornej i Łysej Górze. Ulice w gminie muszą być bezpieczne.
  • bezpłatne szczepienia dla seniorów przeciw grypie, bo zdrowie, zwłaszcza osób starszych jest najważniejsze.
  • dalsze programy wymiany starych pieców i wsparcie rozwiązań ekologicznych, bo to, czym oddychamy, ma wpływ na to, jak nam się żyje.
Po wielu latach pracy jako nauczyciel przeszłam na emeryturę. Jedno w moim życiu nie zmienia się na pewno. Siewierz i sprawy jego mieszkańców są mi tak samo bliskie jak zawsze. Jestem gotowa i pełna energii, żeby pracować jeszcze więcej. Jeżeli chcesz porozmawiać ze mną o sprawach Siewierza chętnie spotkam się lub odpowiem na sugestie i pytania. Każda opinia jest dla mnie ważna i można ją przesłać na adres j.krzykawska59@gmail.com

Kandyduję do Rady Miejskiej w Siewierzu w okręgu wyborczym nr 2. Proszę o poparcie w wyborach 21 października 2018 roku. Liczę na Państwa głosy.


 


Stronę odwiedzono 180092 razy.
  Strona główna   Dodaj do ulubionych Copyright © 2018 Zdzisław Banaś